#1 2007-10-25 22:33:50

Iluan

Gladiator

Zarejestrowany: 2007-10-23
Posty: 20
Punktów :   

Wybieranie przeciwnikow

Jak wybieracie przeciwnikow?
Po ilosci zlota? szukacie w rankingu po jakiejs specjalnej kolejnosci?
pytanie szczegolnie do Akuka

Offline

 

#2 2007-10-26 13:30:38

Akukaraczataker

Administrator

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 50
Punktów :   

Re: Wybieranie przeciwnikow

Na ogół lecę po własnym miejscu areny, ponieważ przede wszystkim chcę dotrzeć na szczyt. jeśli zdarza mi się przeciwnik, który po przegranej daje mi tak powyżej 800 monet wracam do niego do momentu kiedy zacznę od niego kraść poniżej 500 - wygrywając walkę zabieramy przeciwnikowi ok. 5-15% do tego zależy jeszcze różnica w levelach im większa, tym mniej złota ukradniemy, im większa różnica w dół tym mniej exp. Na arenie 10-19 expa raczej nie dostaniemy za wygrana -3 lvle, zdarzało mi się czasem dostać 1pkt za -2lvle, za -1lvl i równy sobie oraz wyższe na pewno exp wpadnie. W każdym razie przeciwników nie szukam w rankingach, stawiam na ślepy los i widziałem lepsze postaci od mojej, to w ogólnym rozrachunku nie wypadam najgorzej.

Offline

 

#3 2007-10-27 20:03:07

Orcheotomus

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 94
Punktów :   

Re: Wybieranie przeciwnikow

Udało mi się dzisiaj dopaść gościa na którym zarobiłem ponad 800 szt złota. Tyle że SZEŚĆ następnych walk zakończyło się zarobkiem ZERO. I tu mam pytanie: czy to jakiś bug, czy coś normalnego? Bo wydaje się mało prawdopodobne żeby to był zbieg okoliczności...

Poprawka - już siedmiu

Post chyba nieaktualny - wygląda na to że teraz dostaję kasę tylko za ludków z mojego miejsca na arenie. Kiedy wybieram przeciwnika z listy rankingowej to bida... Mam nadzieję że tak nie zostanie, bo umrę z głodu

Ostatnio edytowany przez Orcheotomus (2007-10-27 20:35:27)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKrynica Morska www.piesku.pl www.ogrywamy.pl