#1 2008-02-27 20:43:14

martre

Gladiator

2835382
Skąd: Pabianice
Zarejestrowany: 2007-12-13
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Jak to jest z współczynnikami maksymalnymi...?

Spotkałem gracza na 24 levelu, który może mieć statystyki maksymalnie w przedziale 5-10 pkt większym odemnie (już chyba nawet ma barziej rozwinięte). Mam  lvl29. Domyślam się, że  broń jest powerlevelowana przez silniejszego kolegę z gildi, co tłumaczy dmg na moim poziomie. Jest to mniej ważne. Mnie interesują te statystyki. 
Czy jest to możliwe? Czy statystki zwiekszaja swoje maksimum w zależności od lvl i jest to jakas stała liczba? Czy moze w zależności na które gracz kładzie nacisk, te rozwiają większe max.? Czy tez cakowicie randomowo?
Przyznam szczerze, że pierwszy raz trafiłem na taką rozbierzność. Wcześniej jakos mnie to , aż tak bardzo nie raziło 

PS. gracz - LadyAnulka
      gildia - spoko-ziomki [s-z]

Offline

 

#2 2008-02-27 22:39:24

Orcheotomus

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 94
Punktów :   

Re: Jak to jest z współczynnikami maksymalnymi...?

Trenując daną umiejętność u trenera co drugi punkt poziom maksymalny rośnie o 1, do tego rośnie on przy zwiększeniu levela. Opisywany przez Ciebie gracz po prostu zainwestował w trening więcej niż Ty

Offline

 

#3 2008-02-29 19:16:48

Chudyy

Łamacz Niewieścich Psychik

3473393
Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 25
Punktów :   

Re: Jak to jest z współczynnikami maksymalnymi...?

ale tak naprawdę wcale nie ma tych statystyk takich rewelacyjnych musze przyznać ze broń ma dobra jak na ten lvl ale nic poza tym.o ile pamiętam to chyba miałem znacznie lepsze statystyki jak miałem taki poziom i to nie że sie chwale a tak nawiązując do tego co napisał Orcheotomus to sie z tym całkowicie zgadzam trzeba czasem trochę zainwestować w statystyki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKrynica Morska www.piesku.pl www.ogrywamy.pl