Wanderers

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-10-21 10:48:12

Akukaraczataker

Administrator

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 50
Punktów :   

Aukcja

Umieszczone na forum głównym gry przez: Mariuszeq
http://board.gladiatus.onet.pl/thread.p … ght=aukcja
mam nadzieję, że się przyda

Przejdźmy więc do właściwej treści - otóż system aukcji nie jest aż tak losowy jak pisze większość użytkowników tego forum, mało tego - jest do bólu przewidywalny. Jak wszyscy wiemy jedna każda aukcja jest podzielona na etapy - 4 lub 5 (o tym w dalszej części), są to: bardzo długi, długi, średni, krótki i bardzo krótki. Aukcje mogą odbywać się według dwóch schematów (czasy podaje w godzinach, ale ich dokładność to kilka/kilkanaście sekund):

bardzo długi (czas zupełnie losowy, od kilku minut do nawet ponad 3 godzin)
długi (czas 2:00)
średni (czas 2:00)
krótki (czas 1:30)
bardzo krótki (czas 0:30)

lub

długi (czas losowy, ale mniejszy od 2:00)
średni (czas 2:00)
krótki (czas 1:30)
bardzo krótki (czas 0:30)

Jak widać jedyna losowość jest w etapie bardzo długim lub długim (kiedy bardzo długi nie występuje), wszystkie pozostałe etapy mają zawsze idealnie jednakowy czas trwania. Te informacje są sprawdzone (na podstawie danych kilkunastu aukcji) oraz są prawidłowe dla wszystkich serwerów.

Offline

 

#2 2007-10-21 10:55:18

Orcheotomus

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 94
Punktów :   

Re: Aukcja

Heh, dzisiaj rano trafiłem na świetny młot, o jakieś 30% lepszy od mojej obecnej broni, do którego zakupu normalnie musiałbym wydać ładną garstkę rubinów. Czas był bardzo krótki, więc myślę "a co mi tam". Wpisałem kwotę, kliknąłem "licytuj" i... W czasie gdy wpisywałem kwotę aukcja się skończyła, a ja spóźniłem się dosłownie o 2 sekundy... A mogło być tak pięknie

A co do Twojego posta: na pewno mi się przyda, ale niestety tylko w weekendy. W tym semestrze dowalili mi taki plan, że 4 dni w tygodniu nie ma mnie od 7.00 do 19.00. Niemniej jednak za możliwość powalczenia o porządny przedmiot przy rozsądnym ryzyku bardzo dziękuję

Ostatnio edytowany przez Orcheotomus (2007-10-21 10:56:50)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKrynica Morska www.piesku.pl www.ogrywamy.pl