Wanderers

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-10-29 16:10:17

Akukaraczataker

Administrator

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 50
Punktów :   

Entropia Universe

http://www.entropiauniverse.com/index.var

Co kilka dni loguję się na parę godzinek, może któremuś z was by podeszło to można by było pobiegać w grupie, gra jest tak rozbudowana, że sam wiem o niej bardzo niewiele. Są ludzie, którzy grają tam od kilku lat i się nie znudzili. Mi się podoba, jednak z braku czasu nie przesiaduję tam tyle, ile bym chciał.

To co mi się podoba to:
- wirtualna waluta wymienialna na prawdziwą;
- oficjalny serwer;
- możliwość gry za free;
- duża społeczność;
- fajna, wciąż rozwijana grafa (przenosiny na engine cryengine2);
- klimat sf;
- rozwiązanie płatności - brak abonamentu (można sobie zrobić tydzień, dwa czy więcej przerwy nie martwiąc się, że przepada abonament);
- możliwość "zarobku" (a w najgorszym przypadku kończąc grę można po wyprzedaży itemków;
- duża swoboda działań;

Wady, z mojego punktu widzenia:
- dość trudna/skomplikowana;
- trudna i żmudna jeśli się stara grać za free;
- powolny rozwój postaci (efekty rozwoju postaci widać, ale po bardzo długim czasie);
- brak elementu "przygodowego" sprawia, że gra w pojedynkę na dłuższą metę jest zwyczajnie nudna, dlatego sporo osób po kilku dniach rezygnuje;
- żeby grę potraktować jako możliwość zarobku trzeba sporo zainwestować bez gwarancji na sukces;

Miałem dość nieoficjalnych serwerów Lineage czy Warcraft, miałem dość tego, że grając ponad rok nic mi po graniu nie pozostało. Nie trzeba tu specjalnie przekonywać o małej stabilności tych serwerów i stronniczości adminów. Od oficjalnych serwerów odstrasza mnie abonament, którego nie można zawieszać (nie liczy się czas gry tylko kalendarzowy) no i już powyższe 2 tytuły mi się znudziły.

Jeśli kogoś to zainteresuje, mogę odpowiedzieć na ew. pytania o ile będę znał odpowiedź no i zapraszam do gry.

Offline

 

#2 2007-12-27 23:32:23

martre

Gladiator

2835382
Skąd: Pabianice
Zarejestrowany: 2007-12-13
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Entropia Universe

Posiadam z tego co pamietam, płytke instalacyjną w/w gry z jakiejś gazetki z 2003 r . Nie miałem okazji jeszcze pograć. Może czas najwyższy przetestować. W WoW gram na oficjalnch serwerach, znaczy sie mam zamrożone konto. Przyznam, że też stał się nudny. Tym bardziej, że mnie zawsze klimaty SF kręciły bardziej.
Jeżeli nie miałeś styczności, to proponuje przetestować ANARCHY ONLINE. Darmowa (choś może sie już zmieniło), niezbyt wymagająca sprzętowo, stopień komplikacji jest dosc duży, rozwój zrównoważony i dajacy zauważalną satysfakcje z progresu postaci,  świat jest przeogromny. Klimat oczywiście SF (można nawet sobie mieszkanie wykupić w futurystycznym osiedlu i umeblować ). Niestety w tą nie gram juz od .umm...jakiegoś roku, może dłużej.
Teraz nosi mnie bardziej na jakies międzyplanetrane podboje. Konkretnie chodzi o EVEOnline. Niestety płatana.
Jak zainstaluje Project ENTROPIA to dam znać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKrynica Morska www.piesku.pl www.ogrywamy.pl