#1 2007-12-10 21:32:10

Achilles-

Gladiator

Zarejestrowany: 2007-11-27
Posty: 36
Punktów :   

kogo warto atakować:)

tutaj możecie wypisać graczy których warto atakować aby nie stracić złota a zyskać dużo pkt doświadczenia lub zdobyć dużo złota:)
ja mam kilku takich graczy których często atakuje a mianowicie dwóch i każdego przeciwnika mam do czego innego,  wiec zacznę pisać. aby zyskać jak najwięcej pkt doświadczenia atakuje krzysiek19dt ( ma 19 lvl chyba i 2-4 ataku:) więc zbieram sobie sporo pkt nie tracąc ani jednego pkt zdrowia , najczęściej dostaje za walke od 2-3 pkt doś) następnie aby zyskać złoto atakuje wandzia ( gracz słabszy ode mnie i zawsze ma dużo złota ,więc jak mnie ciśnie ze złotem idę do niej:D ,czasami zaatakuje ją kilka razy i za każdą walkę dostaje od 700-2000 sztuk złota). Może to trochę nie fair tak atakować gracza kilka razy ale cóż silniejszy przetrwa:D podzielcie się kogo można zaatakować jeśli to nie tajemnica:).pozdrawiam

Offline

 

#2 2007-12-10 21:35:37

Orcheotomus

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 94
Punktów :   

Re: kogo warto atakować:)

Heh, gość od którego skasowałem rekordową sumę (patrz temat ze zdobyczami z areny) niestety ma bardzo mocną gildię i wolę do niego nie wracać Do niedawna miałem dwóch darczyńców i musiało minąć ładnych kilkanaście dni zanim poszli po rozum do głowy i przestali trzymać przy sobie wielką kasę. Przez ten czas zarobiłem na nich GRUBO ponad 100k Bogacze ci to Dudero i KommandoFOki (z tej samej gildii, zwróćcie uwagę na wielkość liter bo jest ważna)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plodzież opony