#16 2007-12-29 10:24:20

_atom_

Gladiator

Zarejestrowany: 2007-12-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Mam na imię Wojtek, ale znany jestem bardziej jako Atom.
Nauczam dzieciaki różnych rzeczy od grafiki poprzez strony html, a skończywszy na żeglastwie.
Lubię wszystko związane z wodą, a nie bardzo pociągają mnie wysokości powyżej stołka barowego.

Offline

 

#17 2007-12-31 11:21:23

wasyl33

Gladiator

Zarejestrowany: 2007-12-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Witam wszystkich i dzięki za przyjęcie mnie do swego wyszukanego grona.Mam na imię Włodek jestem z Warszawy lat akurat by móc być zwami lubię grać w tego typu gry.mam dwoje kochanych dziatek moje zainteresowania to sport muza i gry o resztę informacji proszę pytać na priv.Pozdrawiam

Offline

 

#18 2008-01-12 10:36:41

pinki277

Gladiator

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Czesc nazywam sie Mateusz mam 18 lat i (nie) jestem alkoholikiem:D
spoko ze tu dolanczylem i wogole imprezka full wypas:D


Jak jakies laseczki chca mnie poznac smialo mozna pisac na gg 74474447
Pzdr.

Offline

 

#19 2008-01-15 20:33:27

Brunhilda

Etatowy zaczepiacz

2725431
Skąd: Piła
Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Witam serdecznie!
Nie będę zbyt oryginalna ale wypada się przedstawić. Mam na imię Ania, mam 24 lata i jestem 100% kobietą. Podobnie jak koledzy cieszę się, że mogłam wstąpić w wasze szeregi. Niestety (a może i stety) nie będę zamieszczała tu anonsu towarzyskiego (patrz wyżej ) bo wg mnie nie po to jest to forum (bez obrazy - taki żart).
Coś więcej o sobie? Edukację już zakończyłam, męża dzieci nie mam... czyli nic ciekawego. Gram dla zabicia zbędnego czasu i mam nadzieję, że będę się z wami nieźle bawić.
Mówią, że jestem wesoła (gdzie nie pójdę tam mnie wyśmieją) i posiadam do swojej osoby i wszystkiego wokół ogromny dystans. Tak, że śmiało można do mnie żartować.
To by było chyba na tyle (przynajmniej na razie).
Pozdrawiam wszystkich współgraczy!

Offline

 

#20 2008-01-21 15:15:31

Brogan

Gladiator

4146399
Skąd: Głogów / Wrocław
Zarejestrowany: 2008-01-21
Posty: 9
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Cześć, mam na imię Grzesiek i jestem alkoholi... o cholera, nie to forum.
Jeszcze raz - mam na imię Grzesiek i jestem studentem :P Doświadczenie w grach przeglądarkowych to Red Dragon (ale już parę lat temu) oraz Ogame (prawie oblałem przez to sesję, więc wyszedłem z nałogu wstawania co dwie godziny i oglądania co się z moją flotą dzieje). Mam 21 lat, dobrze się wysypiam na PWr już trzeci rok, chociaż jestem na drugim :P Mam nadzieję, że lekarze się lepiej edukują niż inżynierowie, bo inaczej już nigdy nawet po receptę nie pójdę. Do Gildii skusił mnie opis, mam nadzieję na dobrą zabawę ;]
Pozdrawiam wszystkich, oraz mamę, tatę i obie babcie.

PS. Mam problem z 'ć' na klawiaturze przez sterowniki ATI Catalyst Center (kto ma ten wie o co chodzi, a jeśli nie to oznacza, że ja mam jakieś lewe). Dodatkowo jestem leniwy. Co za tym idzie, jeśli będzie brakować tej literki w moich postach to oznacza ze nie chciało mi się jej nigdzie szukać ;]

Ostatnio edytowany przez Brogan (2008-01-21 16:23:24)

Offline

 

#21 2008-01-21 15:40:07

Orcheotomus

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 94
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Brogan napisał:

Mam nadzieję, że lekarze się lepiej edukują niż inżynierowie, bo inaczej już nigdy nawet po receptę nie pójdę.

Ekhm... Nie chcę odzierać Cię ze złudzeń, ale gdybyś tylko wiedział ilu PROFESORÓW medycyny powtarzało rok na krakowskiej uczelni, to leczyłbyś sie u weterynarza

Offline

 

#22 2008-01-21 21:46:18

martre

Gladiator

2835382
Skąd: Pabianice
Zarejestrowany: 2007-12-13
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Brogan napisał:

PS. Mam problem z 'ć' na klawiaturze przez sterowniki ATI Catalyst Center (kto ma ten wie o co chodzi, a jeśli nie to oznacza, że ja mam jakieś lewe). Dodatkowo jestem leniwy. Co za tym idzie, jeśli będzie brakować tej literki w moich postach to oznacza ze nie chciało mi się jej nigdzie szukać ;]

Prawy PM na pulpicie>>Ati Control Panel(ewentualnie zawansowane ustawienia ekranu)>>zakladka/menu (w zaleznosci od wersji) Hot keys>>wylaczyc hot keys>restart i masz ć (ACP przypisuje skrót CTRL+ALT+C domyślnie ) w ostatecznosci wywalic ACP z autostartu, bo i tak można się bez niego obejść.


PS Przepraszam, że tutaj. Jak by co to prosze o przeniesienie posta.

Ostatnio edytowany przez martre (2008-01-21 21:47:30)

Offline

 

#23 2008-01-22 12:36:08

Brogan

Gladiator

4146399
Skąd: Głogów / Wrocław
Zarejestrowany: 2008-01-21
Posty: 9
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Próbowałem - control panel mi się nie włącza, 'ci' nie mam dalej.

Offline

 

#24 2008-01-25 23:26:53

Daito

Gladiator

2074722
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-01-25
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Witam wszystkich - mam na imię Piotr mam 34 lata, pracuję... i nie tylko ... Tak sobie przeglądam te Wasze powitania i nie mogę się oprzeć wrażeniu że jestem tutaj seniorem ... W Gildii jestem najsłabszym graczem...  co nie znaczy że długo tak zostanie
Pozdrawiam wszystkich
Piotrek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKrynica Morska www.piesku.pl www.ogrywamy.pl