#1 2007-10-20 15:48:05

Akukaraczataker

Administrator

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 50
Punktów :   

Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Niech każdy napiszę kilka zdań o sobie i poda jakieś informacje. Tyle ile każdy uważa za stosowne.

Offline

 

#2 2007-10-20 17:39:52

Orcheotomus

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 94
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Hej!
Na imię mam Hubert (niemała krzywda wyrządzona przez rodziców). Za tydzień koncze 21 lat. Jestem na 3 roku studiów. Szukałem, podobnie jak Szef, czegoś w co mogę grać, a co nie pożre mi ogromnych ilości czasu. Gladiatus to moja pierwsza tego typu gra.
Do Wanderers przyłączyłem się po przeczytaniu opisu Gildii - gwarancja że nie będę w jednym teamie ze znerwicowanymi, fanatycznymi 13-latkami była wystarczającą zachętą
Nick Orcheotomus pochodzi z łaciny - jest to średniowieczny fach, tłumaczony jako "trzebiciel (gość od kastrowania ) świń". Nazwa nie oddaje pełnego zakresu obowiązków trzebiciela, który wykonywał ponadto cesarskie cięcia kobietom, które nie mogły urodzić naturalnie
Pozdrawiam i mam nadzieję na miłą współpracę

Offline

 

#3 2007-11-11 20:09:23

yenney

Gladiator

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Hej
mam na imie Iwona , wiek...sluszny maz, dziecko.
Na arene Gladiatorow trafilam niedawno i przyznaje ze dopiero sie ucze, jednak z tego co obserwuje to albo mam szczescie , albo jesetm niezla
Ciesze sie ze gwarantujecie dobra zabawe.
Y.

Offline

 

#4 2007-11-11 21:32:40

Orcheotomus

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 94
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

W związku z przyjęciem Kobiety do Gildii zachodzi potrzeba wprowadzenia głębokich reform, polegających na przekształceniu fragmentu "Tylko dla ludków z jajami" w opisie Gildii na "Tylko dla ludków z jaj(nik)ami" Nie możemy wszak uosabiać prymitywnych i nikczemnych cech

Ostatnio edytowany przez Orcheotomus (2007-11-11 21:33:04)

Offline

 

#5 2007-11-11 21:53:39

Lenox

Gladiator

Zarejestrowany: 2007-10-23
Posty: 5
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Hej, mam na imie Daniel, pracuję i studiuje zaocznie
gram jak wszyscy tu dla zabawy i miło mi Was poznać

Offline

 

#6 2007-11-13 14:17:13

Akukaraczataker

Administrator

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 50
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Orcheotomus napisał:

W związku z przyjęciem Kobiety do Gildii zachodzi potrzeba wprowadzenia głębokich reform, polegających na przekształceniu fragmentu "Tylko dla ludków z jajami" w opisie Gildii na "Tylko dla ludków z jaj(nik)ami" Nie możemy wszak uosabiać prymitywnych i nikczemnych cech

protestuje jaja są tu tylko przenośnią, chodzi o charakter, który kobiety często mają mocniejszy od niejednego faceta. Jednak jeśli nasza koleżanka wyrazi chęć zmiany opisu, jestem gotów użyć jakiegoś zamiennika
"Aby żyło się lepiej. Wszystkim"

Offline

 

#7 2007-11-15 21:38:26

leinad

Gladiator

10513909
Zarejestrowany: 2007-11-14
Posty: 28
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Witam !
Mam na imie Daniel jak zresztą można się domyślić po nicku czytanym wspak. Jak już wcześniej ktoś napisał ja rownież wstapiłem do tej gildii ze wzgledu na intresujący opis dotyczący wieku który spełniam. Gram dla przyjemności jak również współzawodnictwa. Fajnie być w Waszym gronie ;]. Życzę wszystkim owocnej i miłej gry.
Pozdro !

Offline

 

#8 2007-11-21 23:30:46

krwawy_Zenon

Gladiator

1232389
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2007-11-17
Posty: 16
Punktów :   
WWW

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Witam wszystkich. Mam na imię Karol, lat 30, żyję w szczęsliwym konkubinacie (lubię to słowo) ze swoją dziewczyną. Kiedyś grałem w Ogame ale to zabierało mi dużo czasu i sporo nerwów (zainteresowni wiedzą o co chodzi). Lubię ostrą muzykę, motocross  i oczywiście alkohol (jeżeli dziewczyna nic o tym nie wie oczywiście). Do gildii wstąpiłem też dzięki wysokiej pozycji założyciela na arenie . Narazie jestem zielony ale postaram się nie dać plamy.
Pozdrawiam

Offline

 

#9 2007-11-23 08:04:19

Chudyy

Łamacz Niewieścich Psychik

3473393
Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 25
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

witam Wszystkich.
Nazywam sie Wojtek i jestem studentem z przykrością muszę stwierdzić ze już ostatniego roku.no ale zawsze można zacząć jeszcze raz wszystko od początku:)jak ktoś będzie w okolicach Krakowa to zapraszam na duże piwko.jestem przekonany ze w tej grupie ludzi na pewno nie będę sie nudził.gram dla przyjemności mając poza tym jeszcze wiele innych zainteresowań.wszystkim życzę milej gry no iu niech zabawa trwa

Offline

 

#10 2007-11-24 13:09:49

yo9i

Gladiator

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

witam
mam na imię Witek mam 20 lat pracuje i studiuje, gram bo gram, nic więcej nie będę pisał jak chce mnie poznać  bardziej to na privie
pozdro

Offline

 

#11 2007-11-27 20:40:35

Iluan

Gladiator

Zarejestrowany: 2007-10-23
Posty: 20
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

ciesze sie, ze to czytasz
mowia mi Miłosz, od 17 lat świadomie ciesze sie zyciem lepiej,
w gierki internetowe gram juz jakis czas, bo czasami siedzac na kompie mozna sobie poklikac troche dla zabawy;)
Aczkolwiek przeraża mnie czasem poziom intelektualny tego wirtualnego swiatka, wiec dobrze byc w tej gildii

btw. jesli znasz/slyszales(as) o jakims interesujacym, ciekawym, odmiennym? sporcie czy rozrywce,
napisz do mnie!
lubie poznawac nowe sposoby fajnie spedzonego czasu

pozatym,
baaaaaw sie lepiej!

Offline

 

#12 2007-11-28 19:50:00

Achilles-

Gladiator

Zarejestrowany: 2007-11-27
Posty: 36
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Witam wszystkich
mam na imię Daniel niedawno skończyłem 18 lat .Gram w tą grę od miesiąca i bardzo mi się podoba ,grałem w kilka gier tego typu raczej nie trzeba ich wypisywać^^.Mieszkam w okolicach Krakowa, lubię grać w bilarda ,dużo czasu spędzam na siłowni, nie lubię budy ale niedługo kończę to będę happy:)Pozdrawiam wszystkich członków gildi.

Offline

 

#13 2007-12-13 21:55:10

martre

Gladiator

2835382
Skąd: Pabianice
Zarejestrowany: 2007-12-13
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Witam !  Nazywam się Marcin. Mam 28 lat ...pracuje..staram się skończyć studia Gram dla zabawy. Bawie się w gry komputerowe/fabularne/real life od dość dawna. Niestety coraz mniej czasu wolnego, zmusza do zwężenia Swojego zainteresowania do gier online. Drugie zainteresowanie  Ford Capri ..czyli youngtimery. Chyba tyle wystarczy w ramach przedstawienia się.  Pozdrawiam i mam nadzieję, że przyjemnie spędzimy czas.

Offline

 

#14 2007-12-21 12:57:26

FUSS

Gladiator

Zarejestrowany: 2007-12-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Witam wszystkich! Mam na imię Andrzej i jestem całkiem szczęśliwy, że znalazłem Gildie, w której nikt nie straszy na dzień dobry haraczami i ogólnym potępieniem.
Niebagatelny wpływ na decyzję miał fakt, że miałem dość zaproszeń od młodzieży z ADHD, obiecujących w swoich zaproszeniach ciężkie tortury na wypadek mojej odmowy. Brak doświadczenia w grach tego typu kompensuje doświadczeniem życiowym (33 l.) i faktem, że pewnie jako jedyny w Gildii, przygodę z komputerami zaczynałem od ZX Spectrum...
:-)
Pozdrawiam Wszystkich
FUSS

Offline

 

#15 2007-12-26 22:57:16

Pasibrzuch

Gladiator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jesteś nowy na forum? przywitaj się :)

Witam mam na imię Marek a moje drugie imię to Jan dlatego niektórzy mówią mi MarJan:) Mam 23 lata i 14 września 2007 roku uzyskałem tytuł inżyniera z czego jestem bardzo dumny:) Obecnie pracuje jako inżynier budowy:)

Zainteresowania
Szachy, Tekken, Browary, Cad, Balety, Ergo, Windsurfing, Gazik,

LUBIĘ:
Słuchać kogoś, kto wie co mówi (w odróżnieniu do tych, co mówią, co wiedzą i nie potrafią dostrzec subtelnej różnicy między jednym a drugim)
Italodisco i disco z lat 95'96 (ooh yeah, baby have fun )

NIE LUBIĘ:
złudzeń, które mijają się z marzeniami,
tłumaczyć rzeczy oczywiste (z całą świadomością, że są rzeczy oczywiste jedynie dla nas samych). Ale jest pewien pułap, który sprawia, ze albo ktoś jest z naszej bajki albo... z innej galaktyki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKrynica Morska www.piesku.pl www.ogrywamy.pl