#1 2007-10-20 15:29:52

Akukaraczataker

Administrator

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 50
Punktów :   

Dyskusje ma temat zasad gildii

http://wanderers.pun.pl/viewtopic.php?pid=3#p3

czekam na wszelkie wątpliwości, propozycję co do zasad gildii.

Offline

 

#2 2007-10-20 17:59:51

Orcheotomus

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 94
Punktów :   

Re: Dyskusje ma temat zasad gildii

Choć nie jestem zwolennikiem podatku liniowego, to jestem za jego stosowaniem w przypadku wpłat na gildię. Proponuję ustalić taki "podatek" dochodowy - np. członkowie płaciliby 10, 15, 20 czy ileś tam procent od każdego zysku. Będzie sprawiedliwie, bo hipotetyczne minimum np. 500 dziennie dla jednego to pikuś, a dla drugiego fortuna. A tak każdego będzie stać. Tylko czy będzie jakiś sposób na sprawdzenie czy ktoś nie zaniża swoich dochodów?

Mam też propozycję dot. sprzedaży różnych przedmiotów - gdyby ktoś chciał sprzedać coś, co jest rzadkim lub dobrym przedmiotem, mógłby ogłosić to najpierw na forum i z ewentualnym chętnym umówić się na wystawienie przedmiotu o danej godzinie (tu pomocny chatbox, żeby zgrac się w czasie) tak, żeby ktoś inny nie zdażył sprzątnąć chętnemu itema sprzed nosa. Wszak powinno nam zależeć na wzmocnieniu Kolegów, prawda?

Offline

 

#3 2007-10-20 18:09:43

Akukaraczataker

Administrator

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 50
Punktów :   

Re: Dyskusje ma temat zasad gildii

co do "podatku" procentu od dochodu nie da się ustalić. można ewentualnie ustalić przedziały lvlowe i wysokość dziennej składki i wyznaczyć jedną osobę żeby pilnowała żeby te składki terminowo wpływały. możemy coś ustalić na sztywno i małe przedziały lvlowe, żeby nie było pokrzywdzonych.

Co do stworzenia miejsca na wymianę sprzętu, dobry pomysł, zastanawiałem się nad tym, ale nie byłem pewien bo to zawsze średnio działa. chyba jednak lepiej, żeby była taka możliwość, a skoro jest zainteresowanie zaraz się tym zajmę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKrynica Morska www.piesku.pl www.ogrywamy.pl