#1 2007-10-31 17:15:18

Iluan

Gladiator

Zarejestrowany: 2007-10-23
Posty: 20
Punktów :   

Zarabianie

witam,

kazdy ma swoj sposob na zarobek, a jak wiadomo pieniadze to praktycznie wszystko w gladiatusie:)
bo dzieki nim masz eq, skillsy,a to praktycznie wszystko.
Otoz ja sam dzieki temu mialem 20k - 55k kasiorki dziennie, a jest to handlowanie jedzeniem:)
Chyba najwiecej zarabia sie na tych poczatkowych levelach, teraz bedac na 14 lvl juz nie wiele z tego mam..

Kupujesz u handlarza jedzenie i sprzedajesz za 3 razy wieksza cene, zobacz najpierw jakie ceny sa na  rynku, bo nie wiem jak to wyglada teraz, ale przykladowo,
jesli kupowalem eliksir 360hp to sprzedawalem go za ponad 2,5k, itd.

Uwzglednij konkurencje itd

Mozesz tez skupowac z rynku te najtansze jesli uznasz to za korzystne i sprzedawac drozej,
niektorzy kupowali na poczatku ode mnie i sprzedawali jedzneie jeszcze drozej

To w sumie tyle,
kupujesz jedzenie
i sprzedajesz 2-3 razy drozej

Ze swojego doswiadczenia, gdzies do 10-12 lvl naprawde sporo kaski z tego mialem, pozniej coraz mniej, bo jedzenie jest drozsze i wieksza konkurencja.

Offline

 

#2 2007-10-31 17:42:57

Orcheotomus

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 94
Punktów :   

Re: Zarabianie

Szkoda że nie znałem tej metody kiedy jeszcze spotykałem tanie żarcie

Podobną metodą (choć również coraz trudniejszą wraz ze wzrostem poziomu) jest kupienie najtańszego pierścienia, i jakiegoś proszku stale dodającego +1 do którejś z cech. Łączymy oba przedmioty (które razem kosztowały sporo mniej niż 100) i sprzedajemy za 300. Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby któryś z pierścieni nie zszedł Może i dałoby się tak zrobić z droższymi i lepszymi proszkami, ale nie chcę ryzykowac grubszej kasy na sprawdzenie tego.

Offline

 

#3 2007-11-29 16:34:27

Achilles-

Gladiator

Zarejestrowany: 2007-11-27
Posty: 36
Punktów :   

Re: Zarabianie

ja miałem troszeczkę inny sposób kupywałem wszystko co było za grosze z tych lepszych iteamów i sprzedawałem za 2x tyle :>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKrynica Morska www.piesku.pl www.ogrywamy.pl